16 Eylül 2013

kumaslarim geldiiii

Ismine bir türlü karar veremedigimiz kizimiz için bir iki minik projem var, kendi ellerimle küçücük de olsa hatira niyetine biseyler hazirlamak istiyorum. örgüden çakmadigima göre dikis olabilir...

Hala çalismaya devam ediyorum ama günde 5 saat ve evden. Belim agridiginda uzanabilmem için is yerim böyle bir imkan sagladi, bu da psikolojim açisindan çok iyi oldu açikcasi. Ise çok mutsuz gitmeye baslamistim. Yolculuk derdinden kurtuldugum için, daha enerjik ve daha verimli çalisabiliyorum, isim bitince de kendime zaman ayirabiliyorum pilim bitmeden.

Bugün sabah, geçen hafta siparisini verdigim cici kumaslar geldi. Aynen bekledigim gibi, çok güzeller.

Bu Paris temali penye kumastan becerebilirsem bir emzirme önlügü dikicem, insallah ziyan olmaz.  

Evime kizimiz sayesinde girmeyi basaran bu vintage kumas minik yatagina yorgan kilifi ve cibinligin süs kismi olacak... tül biraz sert bir tül çikti malesef, tam tütülük aslinda, yikadiktan sonra düzelmezse, uçuk yesil yerine beyaz bir tül kullanirim belki, oysa bu tülün rengi çok hos duruyordu, bakalim artik. Kismet. Belki yine de bu kumasi seçerim, cibinlik olacak sonuçta, üstünde yatmayacak ya kizim, dimi?


ilk is kumaslari yikamak ;)


Bu arada:

bugün 30 hafta bitti !

son 10 hafta!

3 yorum:

mrv dedi ki...

Canım benim,baya az kalmış, en heyecanlı zamanlar başlamıştır :) Sağlıkla gelsin inşallah güzel kuzu. Kumaşlar çok cici bici. Harika şeyler çıkacak ortaya eminim.
İnstagramda var mısın arkadaşım?
Benim kullanıcı adım: İncimvebiz
Öpüyorum kocaman!

ferulago dedi ki...

Şimdi daha da az kalmış, umarım herşey yolundadır, iyi haberlerini bekliyorum :)

^zeynep^ dedi ki...

Merve'cim, simdi daha da az kaldi !! :) instagram kullanmiyorum...

Ferulago'cum, simdilik hersey yolunda çok sükür.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...